Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Малонехворощанська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 21047655) був реорганізований і увійшов до складу Михайлівської громади

Мала Нехвороща
Машівський район, Полтавська область

Проекти регуляторних актів

Проводиться обговорення проектів регуляторних актів

Відповідно до ст.ст. 9-13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з 29.05.2017 року проводиться обговорення проектів регуляторних актів, які будуть введені в дію з 01 січня 2018 року, з додатками до них:

1. Аналіз регуляторного  впливу

Проекту рішення про затвердження проектів  положень, про механізм справляння та порядок зарахування до бюджету сум податку на території  Малонехворощанської сільської ради на 2018 рік.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі протягом одного місяця з моменту опублікування проектів даних рішень.

Поштова адреса: 39451, с. Мала Нехвороща, вул. Шевченка 21,

тел. 053-64-9-73-41 malanehvoroscharada@ukr.net

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування