Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Малонехворощанська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 21047655) був реорганізований і увійшов до складу Михайлівської громади

Мала Нехвороща
Машівський район, Полтавська область

Полтавський обласний військовоий комісаріат

Прес-служба Полтавського обласного військового комісаріату

Неоголошена російська війна проти України триває вже більше 1000 днів. За цей час наша держава втратила своїх кращих синів, але в той самий час – народила нових справжніх Героїв. У кожного з них своя історія. Вони живуть в різних куточках України, на когось вдома чекають діти, а хтось іще неодружений; когось мобілізували, а хтось все життя присвятив армії. Але усі вони не шкодують ні власних сил, ні свого здоров’я у бою за єдність нашої держави.

ГЕРОЙ УКРАЇНИ - ПОВНИЙ КАВАЛЕР ОРДЕНА “ЗА МУЖНІСТЬ”- ПОВНИЙ КАВАЛЕР ОРДЕНА “БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО”-ЛИЦАР ОРДЕНУ  ”БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО”